link

Блог Дмитра

Список хобі

Не знаєте, чим себе зайняти у вільний час? Набридло дивитись Ютуб, і більше нема ідей, що робити? Звикли сидіти у інтернеті, але на літо їдете в село?

На цій сторінці я збиратиму цікаві хобі, якими можна займатися як вдома, так і на свіжому повітрі, чи навіть у бомбосховищі, бо росія - клята країна-терорист, і поки вона існує, спокою не буде нікому.

Я спробую це все оформити у вигляді таблиць, але якщо буде занадто багато колонок, то перетворю у менш "технічну" форму, і просто опишу текстом — подивимось, як воно буде.

Востаннє оновлено 2 липня 2024-го року. Перша версія.

#Хобі вдома

Назва Вік Складність Суть Витрати
Пазли Всі Низька Збирання пазлів Вартість самих пазлів. Можна купувати вживані на OLX, обмінюватись із знайомими. Варто мати зручне місце (стіл).
Кросворди Всі Середня Розгадування кросвордів Спеціальні збірки кросвордів, або газети з кросвордами. Можна знайти у інтернеті та розгадувати онлайн.
Розмальовки Діти Низька Розфарбовування контурних малюнків Книжки-розмальовки. Можна знайти чорно-білі контурні зображення у інтернеті та роздрукувати. Потрібні олівці, формастери або фарби.
Орігамі Всі Середня Мистецтво складання з паперу Папір, ножиці, інструкції. Є книжки, можна знайти інструкції у інтернеті.