play link facebook twitter instagram vimeo dribbble behance github pinterest2 linkedin2 xing2

Мої хобі та нотатки

Apache's Blog > 3D Друк > Журнал > Voron 0 - Подальші Плани

Voron 0 - подальші плани

Мене поступово починає відпускати бажання робити апгрейди принтеру заради апгрейдів, але я все ще не дуже задоволений деякими моментами:

#Вийшло оновлення дизайну для Voron 0 - версія 0.2

У новому дизайні трохи перероблено тулхед — тепер там використовується більш розповсюджений розмір вентилятору хот-енду (ще, здається, він тепер працює одразу від 24 вольт, тож не треба мудрувати з підключенням, як було раніше). І також там передбачено верхню кришку, яка зібрана з використанням алюмінієвих профілів. Мені вона подобається більше, бо вона відчутно міцніша за версію з друкованими основними елементами, та краще у такому виконанні виглядає.

#Що вже зроблено

Вже зібрана та встановлена кришка з алюмінієвими профілями. Ще не замінені елементи, до яких вона кріпиться, тому шарнірів та замків поки немає, і вона тримається чисто за рахунок власної ваги та болтів, які виступають з профілів та вставляються у заглиблення в пластикових елементах рами версії 0.1

Також вже надрукована більшість деталей, які мають бути замінені при переході на версію 0.2. Це включає в себе всі елементи кінематики, тулхеду, робочої поверхні (з часом хотів би поставили Kirigami, щоб прибрати пластик зі структурних елементів, які тримають робочу поверхню).

Ще я придбав набір JST конекторів, декілька видів кабелю — з часом хочу більш акуратно зробити підʼєднання від материнки до Umbilical плати. Також маю USB-A => USB-C кабель з L-подібними конекторами, щоб акуратніше підʼєднати материнку до Raspberry Pi.

#Що лишилось зробити

У першу чергу — замінити зламаний Umbilical-кабель, та додрукувати деталі для 0.2 апгрейду. Лишилось небагато, але серед деталей є декілька таких, у які треба буде вправити латунні вставки з різьбою, та за минулим досвідом я вже знаю, що інколи я можу криво це зробити, тому може довестись друкувати ще.

#Необовʼязкове, але корисне

З часом хотілося б зібрати фільтр повітря типу Nevermore, щоб вдихати трохи менше шкідливих часток, що виділяються при друці.