play link facebook twitter instagram vimeo dribbble behance github pinterest2 linkedin2 xing2

Мої хобі та нотатки

Apache's Blog > 3D Друк

3D друк

Зараз це моє основне хобі. Як і багато початківців у цій сфері, дуже часто я друкую щось для апгрейду принтерів, які маю, але інколи роблю і щось більш корисне. Я цим займаюсь з березня 2021-го року, встиг здобути трохи досвіду зі своїм першим FDM принтером, після чого зібрав свій другий (Voron 0) з набору компонентів.

В основному друкую з ABS, якщо це щось менше за 12 см, або з PLA. Ще маю простий LCD фотополімерний принтер від Creality, поступово опановую цю технологію. Хочу це не самий вдалий принтер, для початківця, як виявилось. По-перше, він вже майже не підтримується виробником, по-друге, має декілька недоліків типу низької розподільної здатності та проблем зі згладжуванням (anti-aliasing у мене не працює на ньому при всіх можливих варіантах налаштувань слайсеру, схоже на проблему з яскравістю УФ світлодіодів), та засмічування у кутах екрану.

Певний час займався кастомізацією Marlin прошивки під свій Ender 3 V2 з материнською платою SKR Mini E3 V2 - оптимізував час на створення сітки нерівностей робочої поверхні, змінював поведінку охолодження хат-енду, щоб вентилятор вмикався тільки при досягненні певної температури. Зараз повернув штатну материнку та прошив Jyers — цього вистачає для моїх задач.